Memorial Frantiska Hrdlicky

English

MEMORIÁL
FRANTIŠKA HRDLIČKY

MEZINÁRODNÍ FOTBALOVÝ TURNAJ U19
20.7. - 21.7. 2018, TEPLICE
TURNAJOVÉ INFORMACE

Již třetí ročník mezinárodního turnaje věkové kategorie U19 k připomínce dlouholetého ředitele klubu FK Teplice proběhne letos za účasti klubů ze čtyřech středoevropských zemí. Veškeré informace k hracímu formátu naleznete na této stránce. 

  • Kluby

  • Program zápasů

  • Skupiny

  • Stadiony

  • Individuální ocenění

KLUBY
  1. SG Dynamo Dresden U19
    SG Dynamo Dresden U19
  2. Zaglebie Lubin SA U19
    Zaglebie Lubin SA U19
  3. 1. FC Magdeburg U19
    1. FC Magdeburg U19
  4. FK Železárne Podbrezová U19
    FK Železárne Podbrezová U19
  5. FC Spartak Trnava U19
    FC Spartak Trnava U19
PROGRAM ZÁPASŮ

Skupina A

Pátek 20.7., 15:00
Stinadla Mexiko

FK Teplice

0:0

FC Spartak Trnava

Skupina A

Pátek 20.7., 16:15
Stinadla Mexiko

FK Teplice

0:0

1. FC Magdeburg

Skupina A

Pátek 20.7., 17:30
Stinadla Mexiko

1. FC Magdeburg

1:0

FC Spartak Trnava

Skupina A

Skupina B

Pátek 28.7., 15:00
Dubí - Pozorka

SG Dynamo Dresden

4:2

Zaglebie Lubin SA

Skupina B

Pátek 28.7., 16:15
Dubí - Pozorka

SG Dynamo Dresden

1:0

Železárne Podbrezová

Skupina B

Pátek 28.7., 17:30
Dubí - Pozorka

Železárne Podbrezová

1:2

Zaglebie Lubin SA

Skupina B

Finálové zápasy

1:1
​pen 5:4

Sobota 29.7., 11:00
Stinadla Stadion

1. FC Magdeburg

SG Dynamo Dresden

Finále

Sobota 29.7., 10:30
Stínadla, Mexiko

FK Teplice

1:3

Zaglebie Lubin SA

o Třetí místo

Sobota 29.7., 10:30
Dubí - Pozorka

FK Žel. Podbrezová

FC Spartak Trnava

o Páté místo

3:2

TABULKY SKUPIN

Skupina A

1.

1. FC Magdeburg

2

1

1

0

1:0

4

FK Teplice

2

0

2

0

0:0

2

2.

3.

2

0

1

1

0:1

1

FC Spartak Trnava

Skupina B

1.

SG Dynamo Dresden

2

2

0

0

5:2

6

2.

Zaglebie Lubin SA

2

1

0

1

4:5

3

3.

FK Železárny Podbrezová

2

0

0

2

1:3

0

STADIONY A HŘIŠTĚ
  1. AGC ARÉNA NA STÍNADLECH
    AGC ARÉNA NA STÍNADLECH
    Finále
    Letošní finále je plánováno na hlavní stadion FK Teplice, AGC Arénu pro 16.000 diváků
  2. AREÁL STÍNADLA MEXIKO
    AREÁL STÍNADLA MEXIKO
    Skupina A, o 5. místo
    Tréninkové hřiště zvané Mexiko v areálu Stínadel bude dějištěm zápasů skupiny A a v sobotu rovněž zápasu o 5. místo v turnaji
  3. DUBÍ POZORKA
    DUBÍ POZORKA
    o 3. místo
    Juniorka FK Teplice hraje každý víkend zápasy Juniorské ligy na hřišti v Dubí - Pozorce. Modernizovaný areál bude svědkem zápasů skupiny B a v sobotu zápasu o 3. místo
INDIVIDUÁLNÍ OCENĚNÍ

Turnajová komise vyhodnotí mimořádné hráčské výkony během turnaje
v následujících kategoriích:

  • Cena Františka Hrdličky pro nejlepšího brankáře: Bleron Berischa (1. FC Magdeburg)
  • Cena Města Teplice pro nejlepšího hráče: Vasil Kušej (SG Dynamo Dresden)
  • Cena Bílinské kyselky pro nejlepšího střelce: ​Jakub Sypek (Zaglebie Lubin SA)